Så här handlar du!   Avhämtningsplatser   Hemleverans   

Så här handlar du!   Avhämtningsplatser   Hemleverans   

Skänk Mullagh Svart (svart glastopp) 140x45x79cm

5450 kr
stockstatus Slut på denna leverans
Produktbeskrivning:

Skänk Mullagh Svart (svart härdad glastopp).
Bredd 140x Djup 45x Höjd 79cm.
Vikt 59kg.
Material: MDF.
Färg: Svart och guld, högglans.
Färdigmonterad i kartong.

Skänk Mullagh Svart med Gulddetaljer och Glastopp
Skänk Mullagh är en möbel som kombinerar elegans med modern design och är perfekt för dig som vill göra ett djärvt inredningsval. Med sin svarta högglansyta och stilfulla guldfärgade detaljer är den ett blickfång i alla rum. Den robusta möbeln är utrustad med en svart topp i härdat glas, vilket både förstärker dess exklusiva utseende och ger en slitstark yta.

Skänken har två dörrpar med ett hyllplan bakom varje, vilket ger gott om förvaringsutrymme för allt från porslin till dekorativa föremål. Ovanför varje dörrpar finns en låda, perfekt för mindre föremål som du vill ha nära till hands. De stora, runda handtagen i guldfärg är inte bara praktiska utan också en del av möbelns unika design. Gulddetaljerna på dörrarna, med en spetsig topp som breddas nedåt, tillför en lyxig touch som skiljer sig från mängden.

Möbeln har en bredd på 140 cm, ett djup på 45 cm och en höjd på 79 cm, med en totalvikt på 59 kg. Den är tillverkad av MDF och har en härdad glastopp för extra hållbarhet. Skänkens färgsättning i svart och guld, kombinerad med dess högglansiga finish, gör den till en lyxig och vågad inredningsdetalj.

Levereras färdigmonterad i kartong, redo att lyfta ditt hem med stil och funktionalitet. Skänk Mullagh är perfekt för dig som vill inreda med karaktär och självsäkerhet – en möbel som garanterat drar blickarna till sig.



Artikelnummer:
GBU-1601-SV-1

Möbler
Övrigt